Το ακαδημαϊκό και διοικητικό προσωπικό του Τμήματος Μηχανικών Ορυκτών Πόρων της Πολυτεχνικής Σχολής του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας καλωσορίζει τους νεοεισαχθέντες φοιτητές και φοιτήτριες του ακαδημαϊκού έτους 2024-2025. Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία στις σπουδές σας!
Σύντομα θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να οργανώσουμε την καθιερωμένη πρώτη διαδικτυακή συνάντηση ενημέρωσης.